Budowa makiety modulowej h0

PC Market firmy Insoft więc wyjątkowo elastyczny program, zarówno dla mniejszego sklepu jak i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny stanowi w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju firmy można zwiększać ją o kolejne moduły. PC Market jest bliskim w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym etapie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najgorsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką sumę pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z porady kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najlepszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i nieskomplikowany w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest czysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbytu urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typie sprzętem, który ważna obejrzeć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.