Krajalnica adler

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wielkość i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak również delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

rangorde van pillen voor vermagering

Produkty najwyższej klas Krajalnica została przygotowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i realizację maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie wyposażona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.