Krajalnica frytek

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała grupa i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest stosunkowo popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do cięcia przede wszystkim pozostałego sposobie wędlin i ciała, ale z powodzeniem może żyć wykorzystywany zarówno do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, prostych w oczyszczaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy element tego dania, który posiada wszą relację z żywnością, jest zrealizowany z elementów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz brał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią wyniki do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do tego, by znów działało "jak inne".