Znajomosc lektury balladyna

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle jesteśmy obecnie o nim jedne wiedze oraz wyrobione zdanie. A jako toż chodzi z wszelkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe pułapki i włączamy się w ścisłe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub innego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w utrzymanie. Bardzo drogi etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową informację oraz od okresu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też same błędy, nabieramy uczucia oraz wypuszczamy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim czasie idzie gdy po maśle. Swoja umiejętność jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również całą radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w klarownej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również te nudne też. Także jak z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na pamięci, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również traktując go, aż do zdobycia mistrzostwa.